Версія для смарфону

Сервіс

RITMO у всьому світі:


У Ritmo є професійні дистриб'ютори та торгові представники в усьому світі. У нашому штаті є співробітники володіють різними мовами: англійською, іспанською, німецькою, арабською, російською, італійською та португальською мовами.

Навчання


Беручи до уваги наш багаторічний досвід, ми вирішили інвестувати в навчання клієнтів на нашій території, оскільки це найкращий спосіб надання клієнту / дистриб'ютору інформації про нашу продукцію. Ці курси націлені, щоб навчити, як керувати продуктами кращим способом, і як поставляти "швидку допомогу" при необхідності.
 

Передпродажна підготовка: 


Коли клієнт або потенційний клієнт хочуть купити наш продукт, це - наша стандартна процедура, щоб допомогти знайти краще рішення його потреб.

Технічне обслуговування:


Компанія має свій окремих технічного обслуговування, який зробить ремонт і обслуговування машин. Іноземні клієнти можуть звертатися до наших авторизованим представникам в їх країні, які теж забезпечують технічне обслуговування машин.

Глобальна порада:


Якщо Вам потрібна допомога, то ми готові Вам допомогти. Завдяки багаторічному досвіду і співробітництва з декількома виробниками, установами, школами і навчальними інститутами, RITMO в змозі дати самий всебічний рада.

Наша компанія - давній член робочої групи UNIPLAST'S (UNI-італійський Національний Комітет по стандартизації Пластмас), яка займається дослідженням і створенням нових стандартів в нашій області. Важливість цієї групи пов'язана з тим, що розширення галузі зварювання пластмас має супроводжуватися зростаючої чутливістю до проблем безпеки, щоб мати стабільний і безперервне зростання. Робоча група готує проекти, потім надає їх на розгляд в комітет UNI, який обговорює дані проекти і в кінцевому рахунку перетворює їх в нові стандарти.

Установка і експлуатація:


Завдяки своїм технічним фахівцям, при необхідності Ritmo здійснює Устоновка і експлутацію своїх спеціальних машин у заводу клієнта, забезпечуючи таким чином необхідну підтримку для швидкої запуски виробництва.